Zimní make-up inspirace

zimni_make-up_frais_monde

Venku nám vládne zima, město je pokryté sněhem a zabalené v šedi a to nás motivuje k tomu, abychom do něj vnesli mnoho šťavnatých barev, které nám i ostatním dodají pozitivní energii.

Připravili jsme pro vás tři looky jako inspiraci na každý den, kdy na obloze jen marně hledáme paprsky hřejivého slunce. Vybrali jsme tři nádherné ženy, každá je úplně jiná navenek i uvnitř.

Základem všech tří looků je vždy perfektně připravená pleť – nechybí aplikace pečujícího tonika Hydro Bio Reserve a denního krému dle typu pleti, dále aplikace make-upu s jemným liftingovým účinkem Thermal Mineralize, korektoru s obsahem termálních solí a nakonec lehká fixace pudrem.

Červánky na tváři

julie_bilkova_frais_monde

Jůlinka je velmi krásná a netypická žena, zapálená lingvistka, studentka a stewardka, která dozajista motivuje mnoho cestujících k opakovanému ježdění vlakem. Jemný obličej jsme jen lehounce prozářili meruňkově růžovou tvářenkou (6), kterou jsme aplikovali i na bradu a spánky – to vypadá mnohem přirozeněji než růž aplikovaná pouze na lícní kosti. Její roztomilé tváři dominují nádherně tvarované plné rty. Toho jsme využili a dovolili si použít výrazný odstín rtěnky (7) a lesku (6) ve švestkově červeném odstínu. Krásné hnědozelené oči stačilo jen lehce zvýraznit vínově zlatým stínem (4), který skvěle sedí k Jůlinčině podzimní barevnosti. Pro horní linku jsme použili černou tužku na oči, na spodní jsme aplikovali tmavě zelenou, což očím dodá velmi atraktivní jiskru. Co říkáte, není tahle dívka prostě dokonale půvabná? Myslíme si, že ikonické Laně del Rey tady roste konkurence.

Svěží, krásná a jiskřivá

eva_flidrova_frais_monde

Taková je Eva – vůbec bychom se nedivili, kdyby takhle vypadala ona „první Eva“, protože tahle dívenka má v sobě opravdu velkou dávku ženskosti. Křehká blondýnka s kupou rozvernosti má velmi něžné, ale výrazné rysy. Ledově studené blond vlasy s několika narůžovělými pramínky vystihují letošní trend. Upoutají výrazné velmi tmavé oči, drobný nosík a milý úsměv. Eva je nejen studentkou bohemistiky, ale také známou bubenicí v rock’n’roll kapele – chtěli jsme trochu toho rock’n’rollu odhalit i v make-upu. Tvář jsme lehce prozářili BIO pudrem s perleťovými mikročástečkami – lehce jsme zvýraznili čelo, líce, nos a bradu. Použili jsme velmi jemný meruňkový odstín tvářenky (01), protože Evina pleť je doslova porcelánová. Oční víčka až k obočí jsme vystínovali perleťovým a bronzovým stínem (1 a 9). K vytvoření linky jsme použili černo-modrou tužku na oči. Obočí je lehce zvýrazněné světle hnědou tužkou. Pro zvýraznění rtů jsme použili drzý červený odstín hydratační rtěnky (16), který dodává tváři na pikantnosti. Radost pohledět, že?

Elegantní dáma, která to umí s míčem

andrea_starostova_frais_monde

Andrea je moc příjemná žena, milá a bezprostřední. Má velké charisma – příroda jí nadělila velmi pevné husté vlasy a výrazné oči. Pochází ze Slovenska, jeden by si ale mohl myslet, že spíše přijela na služební cestu z Milána. Andrea pracuje v projektovém týmu, po práci si ale vždycky udělá čas na sport. To je pro pleť moc důležité – tím se krásně okysličí a získá zdravou barvu.

Tvář jsme vystínovali terracotovým bronzerem ve dvou odstínech. Na oční víčka jsme aplikovali hnědý a perleťový stín (01 a 08) a vnější stranu oka zvýraznili černou tužkou. Na řasy jsme u všech tří looků použili prodlužovací řasenku Black Intense, která oko nádherně otevře.

Andrea nosí ráda červenou rtěnku – zvolili jsme hollywoodský odstín červené rtěnky Make Up Termale (10). Tak krásně plné rty si to mohou dovolit. Tahle holka prostě rozsvítí ulici!

Nakonec nezbývá, než se omluvit všem mužům, kteří kvůli těmto třem krásným ženám narazili do sloupů veřejného osvětlení.

Necháte se inspirovat a také svou tvář během zimních měsíců trochu rozzáříte?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist