Odborný seminář pro kosmetičky a terapeuty již tento pátek…

seminar_kosmeticek_frais_monde

 

Rádi se vzděláváte nebo patříte mezi odborníky v oboru péče o pleť?

Neváhejte a přijďte na odborný seminář, kde i značka Frais Monde dostane svůj prostor.

13. února 2015 pořádá Unie kosmetiček odborný seminář, který se tentokrát bude zabývat specifickými metodami péče o pleť. Budete mít jedinečnou příležitost dozvědět se mnoho zajímavostí o inovativní technologii kmenových buněk, využití laserů v dermatologii nebo to, jaký druh dekorativní kosmetiky je vhodný pro citlivou pleť.

Na poslední zmiňovanou otázku se zaměříme právě s termální kosmetikou Frais Monde, jejímž oficiálním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku se v loňském roce stala společnost el nino parfum, s.r.o.

Pro přednášku o této značce, hlubším pohledu na její složení a názor dermatologů jsme si vybrali odbornici na slovo vzatou, oblíbenou MUDr. Kateřinu Macháčkovou, která ve své kožní ambulanci denně řeší problémy citlivé a problematické pleti. Již tento pátek bude přednášet o úžasných účincích kosmetiky Frais Monde v prostorách hotelu Yasmin v Praze 1.

V případě, že budete mít zájem se semináře zúčastnit, neváhejte a kontaktujte nás. Pro každého účastníka semináře jsme připravili malý dárek. Těšíme se na Vás.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist