Ideální vůně pro zimní období

V zimním období často vyhledáváme vůně, které nám dávají hřejivé pocity a povzbuzují naše smysly… My Vám doporučujeme tyhle 3 krásky, každá je jiná a všechny jsou opravdu krásné…!

zimni_vune_FM

Ideální vůně pro zimní období…

Amber Gris – královna smyslných a orientálních vůní pro sexy a sebevědomé ženy. Šedou ambru si můžete dopřát v podobě parfémovaného oleje bez alkoholu, toaletní vody, tělového krému, pěny do koupele, ale také v podobě tělové vody bez alkoholu, která provoní celé Vaše tělo. Pokud hledáte vůni, která je výrazná, ale zároveň velmi elegantní, Amber Gris je tou správnou volbou.

Plum & Bamboo – opojná švestka s bambusem je plná pulzující energie. Užijte si tuhle kouzelnou vůni také v podobě dlouhotrvajícího parfémované oleje a toaletní vody. Poznejte, jak voní smyslná švestka, která se krásně doplňuje s relaxačním bambusem. Tato vůně je určena pouze pro opravdové požitkáře.

Leaves – to je tajemná vůně zelených listů se závanem východních dálek. K dostání je také v podobě oblíbeného parfémovaného oleje, toaletní vody, koupelové pěny, tělového krému, parfémovaného krému a tělové vody. Můžete se tak doslova zahalit od hlavy až k patě do této překrásné vůně. Zejména ti z Vás, kteří tíhnete k vůním s exotickým původem, tohle úžasné dílo parfumérů oceníte.

Italské vůně Frais Monde jsou tak unikátní, že už nebudete chtít jiné.

Sledujte novinky & soutěže na Facebooku Frais Monde CZ.

1 komentář

  1. Amber Gris

    odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist