Valentýnský Look – make-up pro romantickou schůzku je tady!

frais_monde_lucie_cervikova_latayen_valentyn_make-up

 

Ať už svátek sv. Valentýna slavíte nebo ne, určitě oceníte tip, jak se nalíčit na romantickou schůzku a ty máme rádi všichni a to kdykoliv během roku. Únor je ještě chladný, a tak jsme při focení trošínku promrzli, ale co bychom neudělali pro krásu?

Look jsme tentokrát vystavěli pouze z výrobků v BIO kvalitě. Moc krásně zafungovalo jemné odličovací mléko, tonikum a hydratační krém Hydro Bio Reserve. Tvář jsme natónovali kompaktním make-upem – na čelo, nos a bradu jsme použili světlejší odstín a tvář dokonturovali tmavším odstínem. Módní návrhářka a tanečnice Lucka má velmi krásnou pleť, tak nebylo třeba nanášet silnou vrstvu, jen maličko světlého korektoru pod oči. Velké tmavé oči jsme zvýraznili černou oční linkou a BIO kompaktním stínem – na horní víčko se krásně hodil jemný světle bronzový stín č. 06, k oku jsme nanesli světle růžový stín č. 02 a oční oblouk zdůraznili výrazně bronzovým stínem č. 07. Tyhle tři barvy jsou dokonale něžné – ideální na schůzku, kde chcete vypadat přirozeně, ale zároveň půvabně.

Velmi dlouhé řasy není třeba víc prodlužovat, a tak jsme je pouze natočili a lehce zvýraznili černou řasenkou pro posílení objemu.

Místa, která chceme opticky zvýraznit – tedy líce, čelo, bradu a místečko nad horním rtem – jsme lehce prosvětlili BIO pudrem č. 01, který v sobě má lehce třpytivé částečky. Ty tváři dodají nádhernou svěžest. Tváře a čelo jsme prozářili ještě BIO tvářenkou č. 1 a 2. Ta je zapečená a je třeba ji nanášet štětcem kabuki, nebo hustým štětcem s kratšími štětinkami, které dokážou pigment krásně rozprostřít.

Nakonec sexy rty – těm jsme dodali plnost díky dvěma trikům. Jednak jsme zkombinovali dva odstíny BIO rtěnky – na střed a k okrajům rtů jsme nanesli sytě růžový odstín č. 2 a ten plynule vystínovali karamelovým odstínem č. 5 směrem do středu rtů. Jejich objem se ještě více opticky zvětšil po nanesení BIO lesku č. 2 v úchvatné starorůžové barvě.

Pro dokonalou romantiku ještě zkuste pár kapek parfémovaného oleje Turkish Delight, který v sobě spojuje jedinečnou vůni růžové vody a cukru.

Zdá se, že na sluníčko a polehávání na pláži budeme muset ještě chvilku čekat, prostor kolem sebe ale můžeme prozářit už teď díky tomuhle šťavnatému looku. Tak co, zkusíte to?

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist