Valentýnský Look – make-up pro romantickou schůzku je tady!

frais_monde_lucie_cervikova_latayen_valentyn_make-up

 

Ať už svátek sv. Valentýna slavíte nebo ne, určitě oceníte tip, jak se nalíčit na romantickou schůzku a ty máme rádi všichni a to kdykoliv během roku. Únor je ještě chladný, a tak jsme při focení trošínku promrzli, ale co bychom neudělali pro krásu?

Look jsme tentokrát vystavěli pouze z výrobků v BIO kvalitě. Moc krásně zafungovalo jemné odličovací mléko, tonikum a hydratační krém Hydro Bio Reserve. Tvář jsme natónovali kompaktním make-upem – na čelo, nos a bradu jsme použili světlejší odstín a tvář dokonturovali tmavším odstínem. Módní návrhářka a tanečnice Lucka má velmi krásnou pleť, tak nebylo třeba nanášet silnou vrstvu, jen maličko světlého korektoru pod oči. Velké tmavé oči jsme zvýraznili černou oční linkou a BIO kompaktním stínem – na horní víčko se krásně hodil jemný světle bronzový stín č. 06, k oku jsme nanesli světle růžový stín č. 02 a oční oblouk zdůraznili výrazně bronzovým stínem č. 07. Tyhle tři barvy jsou dokonale něžné – ideální na schůzku, kde chcete vypadat přirozeně, ale zároveň půvabně.

Velmi dlouhé řasy není třeba víc prodlužovat, a tak jsme je pouze natočili a lehce zvýraznili černou řasenkou pro posílení objemu.

Místa, která chceme opticky zvýraznit – tedy líce, čelo, bradu a místečko nad horním rtem – jsme lehce prosvětlili BIO pudrem č. 01, který v sobě má lehce třpytivé částečky. Ty tváři dodají nádhernou svěžest. Tváře a čelo jsme prozářili ještě BIO tvářenkou č. 1 a 2. Ta je zapečená a je třeba ji nanášet štětcem kabuki, nebo hustým štětcem s kratšími štětinkami, které dokážou pigment krásně rozprostřít.

Nakonec sexy rty – těm jsme dodali plnost díky dvěma trikům. Jednak jsme zkombinovali dva odstíny BIO rtěnky – na střed a k okrajům rtů jsme nanesli sytě růžový odstín č. 2 a ten plynule vystínovali karamelovým odstínem č. 5 směrem do středu rtů. Jejich objem se ještě více opticky zvětšil po nanesení BIO lesku č. 2 v úchvatné starorůžové barvě.

Pro dokonalou romantiku ještě zkuste pár kapek parfémovaného oleje Turkish Delight, který v sobě spojuje jedinečnou vůni růžové vody a cukru.

Zdá se, že na sluníčko a polehávání na pláži budeme muset ještě chvilku čekat, prostor kolem sebe ale můžeme prozářit už teď díky tomuhle šťavnatému looku. Tak co, zkusíte to?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist