Soutěž s looky Pretty Little Liars právě teď!

PLL_soutez

 

Americký seriál Pretty Little Liars udělal doslova díru do světa! Více než 6 let se tvůrcům scénáře daří fanoušky napínat k zbláznění a děj je i v nejnovější sedmé sérii naprosto nepředvídatelný. I když lze „prolhaným kráskám“ vytknout lecjakou utajenou pravdu a děsivé tajemství – jedno mají ale společné – vypadají dokonale v každé situaci. Skvělý casting seriálu zapříčinil obrovskou oblibu čtyř hlavních postav. Emily, Hanna, Aria i Spencer se staly doslova módními ikonami současnosti. Fanoušci seriálu pilně dohledávají módní kousky zahlédnuté na televizních obrazovkách, natáčí spousty tutoriálů, jak se nalíčit podle oblíbené seriálové hrdinky a neustále pátrají po nových informacích – každý z nás přece chce vědět, kdo je“ A“?! 🙂

Ať už fandíte přátelské Emily Fields, bohémské Arie Montgomery, intelektuálce Spencer Hastings nebo sexy Hanně Marin, přijdete si na své. Od 1. 8. do 28. 8. 2016 proběhnou 4 kola soutěže s jedním z vybraných looků. Zapojte se do soutěže i Vy – je to snadné! Stačí během soutěžního týdne* umístit na svůj Instagram fotku soutěžního looku s tagem #prolhanakraska a naše porota vždy po uzavření soutěžního týdne zvolí 1 vítězku, která se svým příspěvkem nejvíce přiblížila konkrétnímu looku.

Těšte se, jak proměnu zvládne produktová manažerka Astrid – nebudete věřit, jak moc dokáže make-up proměnit její tvář!

Startujeme už 1. 8. 2016, tak neváhejte a ukažte nám, že jste královnou make-upu.

O co soutěžíme?

1.týden 1. – 7. 8. 2016 – výrobky Frais Monde v hodnotě 1.500 Kč**.

2.týden  8. – 14. 8. 2016 – výrobky Frais Monde v hodnotě 1.500 Kč**.

3.týden 15. – 21. 8. 2016 – výrobky Frais Monde v hodnotě 1.500 Kč**.

4.týden 22. – 28. 8. 2016 – výrobky Frais Monde v hodnotě 1.500 Kč**.

Sledujte soutěž na Instagramu @fraismondecz!

*Soutěžní kolo vždy začíná vyhlášením na Instagramu @fraismondecz během prvního soutěžního dne a končí vždy sedmý soutěžní den ve 23:59.

**Výrobky Frais Monde doručíme na adresu výherce nejpozději do 30 dnů od zaslání adresy. Výherce má možnost předat svou adresu na e-mail: fraismonde@elnino.cz do 14-ti dnů od oznámení výsledků na Facebooku a Instagramu Frais Monde CZ. Konkrétní výrobky Frais Monde selektuje pořadatel soutěže el nino parfum, s.r.o.    

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist