Soutěžte na Instagramu s lookem Emily Fields!

emily_fields_pll

 

Šťastnou výherkyni prvního soutěžního týdne Instagram soutěže už znáte. Teď je před námi další výzva – look krásné a exotické Emily Fields. Těšíme se zejména na proměny modrookých blondýnek – a jak vidíte, tak i produktová manažerka Astrid to zvládla a naplnila slogan soutěže „umíš se nalíčit tak, že tě nepozná ani vlastní máma…“,  což se skutečně odehrálo! 😉

Emily Fields je nesmírně populární postavou v seriálu Pretty Little Liars – nejen díky svému vzhledu, ale hlavně díky své milé a přátelské povaze.

Herečka  Shay Mitchell, která Emily ztvárňuje, má velmi krásný obličej, v kterém se zrcadlí její exotický původ. Maminka pochází z Filipín a tatínek je irsko-skotského původu. Shay je rodilá Kanaďanka, která miluje sport, tanec a jídlo a má velký smysl pro humor, což potvrzuje i její bláznivý YouTube kanál. Shay ale možná znáte i díky klipům Sean Paula nebo Nicka Jonase. Herečka má neuvěřitelných 13,8 mil. fanoušků na Instagramu a její popularita stále roste.

Věděli jste, že Shay Mitchell se původně ucházela o roli Spencer Hastings?

Emily je ve skupině svých kamarádek známá svým sportovním stylem oblékání a přirozeným make-upem. Herečka Shay Mitchell je ale v reálném životě naprostým opakem – miluje barevné a třpytivé kousky, výrazný make-up a tíhne spíše k elegantnímu módnímu stylu, který nosí v Pretty Little Liars Hanna Marin. Na rozhovor s Emily se můžete podívat ZDE.

PS: Ashley Benson (Hanna) a Shay Mitchell (Emily) jsou ve skutečnosti skvělé kamarádky a jsou známé pod pseudonymem #ButtahBenzo.

Emily má vždy velmi přirozený make-up – její karamelová pleť krásně funguje s bronzerem a rozjasňovačem, řasy má vždy krásně zvýrazněné – stejně tak dokonale upravené obočí hraje zásadní roli v celém looku. Emily nosí většinou lesk na rty nebo rtěnku v přirozeném odstínu.

emily_final_look

 

Co radí produktová manažerka Astrid? Zkuste look Emily brát jako velkou výzvu – neznám mnoho lidí, kteří by jen trošku vypadali jako ona – ale s kontaktními čočkami a tmavou parukou se dá zvládnout všechno… a nezapomeňte, je to jen hra. Každý z nás má svou vlastní a přirozenou krásu… 😉

Moc se těšíme na Vaše příspěvky – je třeba vždy soutěžit s tagem #prolhanakraska, abychom Vás mohli zařadit do soutěže. Vítězku tohoto looku vyhlásíme 15. 8. 2016 na Instagramu a Facebooku Frais Monde CZ!

Soutěžní týden s lookem Emily Fields končí 14. 8. 2016 ve 23:59.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist