S Frais Monde v parku

pojd ven s maminkou_blog_frais_monde

 

6. června 2016 jsme vyrazili do Centrálního parku na Pankráci, kde se konala akce Pojď ven s maminkou. Pro Vás všechny, kteří jste si akci s námi nemohli užít, jsme připravili reportáž.

Nedělní počasí bylo velmi rozmarné a mráčky nám z nebe tak trochu hrozily deštěm. Během poledne ale veškeré obavy rozehnaly horké sluneční paprsky a chuť jahodové zmrzliny, kterou nás rozveselila slečna v Café Na půl cesty.

Během celé akce v parku vládla velmi radostná atmosféra – děti byly naprosto fascinované množstvím her, atrakcí a dárků, které se nacházely doslova na každém rohu. My jsme pro chytré hlavičky připravili pexeso s tématem – „co roste a žije na zahrádce“ a také jsme ty nejmenší potěšili malým dárkem. Je krásné vidět, že i v současnosti děti rozveselí i opravdová maličkost. Maminky, holčičky, ale i některé chlapce ohromil široký výběr parfémovaných olejů, kterých jsme měli na stánku více než padesát. Malým návštěvníkům nejvíce voněly bergamot, broskev a meruňka s bílým mošusem. To jsou opravdu tak nevinné a něžné vůně, že je s klidem můžete dopřát i svým dětem – navíc se nemusíte obávat složení, neboť parfémované oleje neobsahují dráždivý alkohol ani parabeny.

Úspěch slavily také hydratační krémy Acqua s ochranným faktorem SPF10 – UV filtr byl ten den naprostou nezbytností. Mnoho tváří jsme také osvěžili sprškou termální sirné vody Acqua di Repole. Tato hydratační mlha během parných dnů nejen krásně osvěží, ale dodá pleti potřebné minerály a během aplikace nepoškodí make-up.

Na pódiu jsme si nejen my, ale i děti užili milou pozornost zkušeného moderátora Honzy Musila – společně s veselým klaunem a pejskem Pupíkem celé odpoledne bavili stovky dětí. V naší tipovací soutěži děti hádali bylinky a ti nejlepší od nás dostali balíček s jemným parfémovaným olejem White Musk – nejprodávanější vůní značky Frais Monde. Na rozhovor s Honzou Musilem se můžete podívat ZDE:

Pro návštěvníky jsme připravili také mnoho vzorků BIO kosmetiky a parfémovaných olejů v roll-on balení Etesian, Zephiros a Caver, které jsou dostupné také v prodejnách DM.

Děkujeme Vám všem, kteří jste se u našeho stánku zastavili – moc rádi jsme si s Vámi popovídali o vůních a kosmetice. Na ty, kteří se zúčastnit nemohli, se těšíme zase příští rok – s maminkou a v parku!

Kosmetiku Frais Monde koupíte na e-shopu výhradního distributora Elnino.cz.

Sledujte nejnovější informace o Frais Monde na našem Facebooku Frais Monde CZ.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist