Kosmetika Frais Monde na největším golfovém turnaji v ČR!

vizual_golf_frais_monde_final

Navšitvte nás na akci CZECHMASTERS 2015!

Pokud milujete golf, na téhle akci byste neměli chybět. Najdete nás ve stánku č. 4, kde budeme pod křídly miss Jany Doleželové.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Budeme prezentovat zejména 3 řady pečující BIO kosmetiky – Defense Skin Bio pro citlivou pleť, Hydro Bio Reserve – hydratační péči na tělo i tvář a Pro Bio Age pro zralou pleť. Koupíte u nás také vlajkový produkt značky – termální sirnou vodu Acqua di Repole, unikátní parfémované oleje, krásné toaletní vody a nebudou chybět ani oblíbené hydratační krémy Acqua.

O víkendu 29. a 30. srpna od 10 do 18 hodin se můžete těšit na prezentaci dekorativní kosmetiky Frais Monde a líčení zdarma, které pro vás obstará profesionální make-up artista.

DOPRAVA

Jak se dostanete do golfového resortu Albatross? Pokud jedete autem z Prahy, pokračujte z dálnice D5 (Praha – Plzeň/Plzeň – Praha) sjeďte na exitu 5 směr Rudná, dále rovně přes silnici první třídy č. 605 (přes průmyslovou zónu) směr Nučice. V Nučicích u Rudné jeďte rovně směr Mezouň. Na konci obce Mezouň odbočte doprava směr Vysoký Újezd. Ve Vysokém Újezdu Vás na golfové hřiště dovede dopravní značení „Golfové hřiště“, které značí celou cestu z dálnice D5.

Jedete autobusem? Od čtvrtka do neděle budou jezdit autobusy z metra Zličín ze zastávky pravidelné linky č. 100 blízko výstupu z metra. Cesta tam i zpět je zdarma. Autobusy budou označeny transparentem Czech Masters a číslem linky 26.

ADRESA KONÁNÍ CZECHMASTERS 2015

Adresa konání turnaje Czechmasters 2015 je: Albatross Golf Resort, Sokolská 162, Vysoký Újezd, 267 16.

Webové stránky golfového turnaje: www.czechmasters.cz

Webové stránky golfového resortu: www.albatross.cz

Budeme se na vás moc těšit od středy do neděle 26. – 30. srpna 2015 od 10 do 19 hodin!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist