Plesová sezóna v plném proudu

Zastihli jsme krásnou lékárnici Janu Doleželovou v průběhu plesové sezony.

Ples v Opeře patří k tradičním vrcholům plesové sezony a je událostí, která je sledována širokou veřejností. Ročník 2015 s podtitulem „Savoir vivre — Umění žít“, který se koná již tuto sobotu 7. února 2015, se ponese v duchu francouzské elegance. Již nyní se můžete těšit na nejnovější luxusní šaty z dílen předních světových návrhářů, ale i módní výstřelky, které si na sebe obléknou známé osobnosti. To vše a mnohem více k plesovým večerům neodmyslitelně patří.

Jak ale probíhá samotná příprava na tak významnou událost? Únavu pleti před světly objektivů jen málokterá z nás snadno zamaskuje. Proto jsme se zeptali známé lékárnice a modelky Jany Doleželové, jak tuto záležitost řeší ona sama a jak plesovou sezonu prožívá.

Jano, Ples v Opeře klepe na dveře. Zeptám se vás, chystáte se letos? A po jakém módním kousku sáhnete?

Ano, půjdu. Šaty mi pro tuto významnou událost připravila módní návrhářka Petra Pilařová, jejíž modely oblékají například finalistky České Miss. Ráda volím pestré barvy svých šatů, avšak tentokrát jsem udělala výjimku a na Plese v Opeře mne uvidíte v dlouhých černých šatech.

Důkladné přípravy na ples a nebo jen rychlovka?

Neuniklo nám, že jste se objevila na brněnském plese s trefným názvem „Ples jako Brno“. Prozradíte nám, jak u vás probíhaly přípravy?

S výběrem šatů jsem si naštěstí nemusela dlouho lámat hlavu, neboť se o ně postarala módní návrhářka Marie Zelená, za což jí velice děkuji. Protože jsem šaty během brněnského plesu měnila, kladla jsem opravdu velký důraz na make-up. Musel být perfektní! Zvolila jsem přírodní make-up s termální solí značky Frais Monde, který jsem na závěr ještě zafixovala termální vodou Frais Monde. Ta zachová dokonalou svěžest pleti až do brzkého rána. Pouze o této dekorativní kosmetice mohu bezpečně říci, že mě nezradí a ani šatům při převlékání neublíží.

Váš oblíbený styl líčení?

Patříte k dámám, které raději volí decentní líčení očních partií, je tomu tak?

Ano, působím ráda zdravým a přirozeným dojmem a vyhýbám se nadměrnému používání make-upu. Raději si vybírám kvalitní, dermatology doporučovanou kosmetiku, která pro moji pleť plní nejen službu estetickou, ale má na ni i blahodárný vliv. V poslední době jsem propadla termální dekorativní kosmetice Frais Monde, která je nově k dostání i v Česku. Používání této termální kosmetiky se stává pro pleť opravdovým relaxem.

RECEPT pro svěží pleť po „plesovém juchání“?

Co byste, Jano, poradila našim čtenářkám jako ranní vzpruhu pleti právě po uplynulém náročném večeru?

Všem doporučuji pít i během večera dostatek vody, čímž vykompenzujete silný dehydratační efekt alkoholických nápojů. Ale mým osobním tajným trikem je nezapomenout se před spaním opravdu dokonale odlíčit. Já sama používám toner Frais Monde s nádechem vůně ovoce. Nezbytný je po tomto kroku ještě  kvalitní hydratační krém, díky kterému pleť nabere do rána druhý dech. Úžasně funguje Hydro Bio Reserve, který moji pleť dokonale zklidní. Když jde opravdu do tuhého, BIO řada nabízí i noční krém pro oční okolí, který dokonale vyhladí vše, co mohl náročný večer přinést.

10931395_918627048160948_32117635706831036_n

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist