Frais Monde Parfémované oleje

UNIKÁTNÍ PARFÉMOVANÉ OLEJE JSOU VLAJKOVÝM PRODUKTEM FRAIS MONDE

Díky jemnému složení pokožku nedráždí, neobsahují PEG, parabeny ani nikl. jejich výhodou je dlouhotrvající vůně skrytá v malém flakónku, který se vejde do každé kabelky.

Poznejte dokonale zkomponované vůně – tak delikátní jako žádné jiné na trhu. Vyberte si z širokého portfolia až 50 vůní – nechybí květinové, orientální, dřevité, smyslné mošusové a ambrové, nebo gurmánské a akvatické vůně vhodné pro relaxaci.

Jak používat parfémovaný olej? Pro dokonalé rozvinutí parfému nanášejte olej po kapkách na zápěstí, jamky pod ušními boltci, předloktí – můžete jej nanést i na konečky vlasů, které nezamastí.

Vůně parfémovaného oleje se rozvine vždy v závislosti na teplotě vzduchu a přirozené vůni těla. Vzorky olejů pro vyzkoušení můžete zakoupit na e-shopu Elnino.cz.

Složení všech parfémovaných olejů: Parfum, Dypropylen glycol.

Trvanlivost: 36 měsíců od otevření lahvičky nebo dle symbolu na lahvičce.

Jaký olej je ten pravý pro Vás?

ALIZÉ |

►Dřevitá citrusová vůně, která povzbudí 

Exotické tóny Afriky a Karibiku se mísí s esencemi Středozemí tak, jak rozhoduje vánek sám. Dřevitý základ s nádechem pižma, pačuli a vanilky tvoří skvělou bázi pro květinové srdce naplněné ylang ylang, pelargónií a halí se do citrusových, bergamotových a mandarinkových esencí evokujících nesmírně příjemnou atmosféru středozemské krajiny. Alizé je velmi povzbudivá a podmanivá vůně. Ke koupi v praktickém balení s roll-on aplikátorem.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

ALMOND |♀ BESTSELLER

►Gurmánská vůně pro chvíle spokojenosti

Vůně Mandorla se oprávněně řadí mezi gurmánské. Z počátku není jednoduché rozpoznat všechny ty chutné složky. Sladké medové esence se pojí s umírněnou hořkostí mandle.
Jemně orientální vůně Almond obsahuje dřevité a ambrové složky a nechybí ani květiny. Je vhodná pro osobnost, která si dokáže život užívat a vychutnávat až do posledního doušku.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového mléka, pěny do koupele, krému na ruce, tělové a toaletní vody.

AMBER GRIS |♀ BESTSELLER

►Velmi smyslná orientální vůně

Šedá ambra – jedna z nejzáhadnějších složek ve světě parfémů představuje velmi specifickou, smyslnou a opojnou vůni. Hodí se pro všechny, kterým nevadí vyniknout. Ambra Grigia je dřevitě-orientální vůně, která Vám dodá pocit neodolatelnosti.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, pěny do koupele, tělové a toaletní vody.

AMBRA ARGAN |

►Orientálně dřevitá smyslná vůně

Teplá orientální esence dřevin s kapkou medu a patchouli je intenzivní a zasněná. Květinové tóny damašské růže, pudrový iris a arganový olej vůni doširoka rozvíjí. Tělo vůně je dřevité, ale vůně není těžká, spíše lehce nasládlá, ambrová s trochou vanilky. Je ideální pro všechny, kdo hledají vůni klidu, bezpečí a smyslnosti.

Tuto vůní koupíte také v podobě koupelové pěny, tělového krému a toaletní vody.

BERGAMOT |

►Svěží a energizující vůně

Bergamot představuje jednu z nejsvěžejších vůní na světě – je jiskřivá, optimistická, veselá a dodá energii pro každý den. Bergamotto je Itálii vlastní – tato citrusová plodina se pěstuje především v jižní Kalábrii v Itálii. Bergamotové silice jsou základem chutě a vůně čaje Earl Grey.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového mléka, pěny do koupele, krému na ruce, tělové a toaletní vody. K dostání je také krásná dárková sada.

BERRIES |

►Ovocně dřevitá vůně

Vůně středozemních bobulí Bacche překypuje sluneční energií. Je veselá, hravá a optimistická. Dopřejte si radostné okamžiky a vychutnejte si naplno každý den.

Tuto vůní koupíte také v podobě koupelové pěny, tělového krému, parfémovaného krému, tělové a toaletní vody.

BLACK DAHLIA |

►Tajemná sametová vůně s dotekem květin

Dalia Nera je nepopsatelně tajemná vůně. Černá jiřina Vás zahalí do sametového pláště hebkosti. Lehce opojná vůně květin není těžká, hodí se zejména na schůzku, romantickou večeři nebo do divadla.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové a toaletní vody.

BLACK MANDARIN |

►Energizující vůně citrusů

Tajemná černá mandarinka v sobě nese jiskřivé tóny mandarinkové kůry zahalené do obláčku zimního dýmu. Povzbuzující a tajemná vůně Mandarino Nero je svá a jedinečná.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny a tělové vody.

BRUTIA |

►Procházka lesem, která Vám dodá energii

Svěží, peprná a plná silic z jehličnatých stromů – taková je mužná vůně Brutia. Zpočátku výraznější esence postupně zjemní v heboučký závan plný energizujících tónů. Citrusové tóny bergamotu, mandarinky a jasmínu si báječně rozumí s ušlechtilým cedrem, santalovým dřevem, patchouli a pepřem, který vůni dodává jiskru. Brutia – to je ideální vůně pro gentlemana, který má dobrodružství v krvi.

Pánskou řadu výrobků Brutia najdete ZDE.

CASSIS & WHITE MUSK |

►Ovocná vůně s trochou mošusu

Jemně sladká ovocně-květinová vůně je stvořená pro něžné duše snílků. Velmi krásná kompozice rybízu a bílého mošusu Cassis e Muschio Bianco Vám dodá velmi krásný pocit a uvolněnou náladu.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní a tělové vody.

CAVER |♀ BESTSELLER

►Zelená květinová vůně pro chvíle relaxace

Jemný vánek z Hebrid je prosycený světlem a květinovými esencemi, ovocem a citrusy. Základem této fascinující vůně je santalové dřevo a pačuli. Srdce parfému tvoří květiny, náznaky růže, pivoňky a osmanthu. Jemně se mísí s ovocnými a citrusovými tóny, které jsou jako energizující vánek pro naše smysly.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

COCONUT |

►Veselá gurmánská vůně

Optimistická vůně kokosu je plná emocí, které se nám vybavují při vzpomínkách na letní dovolenou strávenou na lehátku pod palmami. Zároveň vzpomínáme na dobrůtky, které neodmyslitelně patří na vánoční stůl – vůně Cocco je sladká stejně jako domácí kokosky a veselá jako mlsoun, který právě jednu takovou sladkou dobrotu sebral ze stolu.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového mléka, koupelové pěny a tělové vody.

ETESIAN |

►Unisexová relaxační vůně

Severní vítr pohybuje květy, listy a stromy a kolem Egejského moře rozdmychává dokonalé vonné esence ambry, pižma a vanilky. Typické vůně Středozemí jako jsou citrusy, mandarinka, pelargonie a levandule vytvářejí peprnou souhru ve spojení s olivovým dřevem.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

FIORI D´ALBIZIA |

►Kouzelná květinová vůně

Kouzelná vůně Fiori D´Albizia je královnou květinových vůní. Je sofistikovaná a čerpá přímo z pokladů Středomoří. Smyslná vůně květů albízie je akcentována ušlechtilým závanem dřevin. Nechybí ani obláček citrusové kůry v dálce. Dokonalá vůně pro šarmantní dámu jakéhokoliv věku.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

FLOWERS |

►Originální květinová vůně

Užijte si nádhernou vůni středomořských květin. Relaxační vůně Fiori představuje květiny v neotřelé podobě. Nečekejte nudnou vůni se sladkým dozvukem. Vůně je sofistikovaná, jemně akvatická a zelená. Hodí se pro každodenní nošení.

Tuto vůní koupíte také v podobě koupelové pěny, tělového krému, parfémovaného krému, tělové a toaletní vody.

FRUIT |♀ BESTSELLER

►Smyslná vůně plná ovoce

Velmi sofistikovaná vůně Frutti s dávkou dřevitých tónů, bobulí, listů a snad i mořského vánku. Při každém nádechu Vám dodá energii a optimismus. Je půvabná, není těžká ani zbytečně sladká. Dokonalá volba pokud hledáte novou inspirující vůni pro sebe.

Tuto vůní koupíte také v podobě koupelové pěny, tělového krému, parfémovaného krému, tělové a toaletní vody.

CHERRY BLOSSOM |♀ NOVINKA

►Jiskřivě svěží vůně plná optimismu

Vůně třešňových květů Ciliegio je nesmírně svěží a plná energizujících tónů. Dodá Vám pořádnou dávku optimismu a zaplaví Vaše smysly romantickou vůní květin a jiskřivými tóny citrusové kůry a bergamotu. Tato vůně je velmi něžná a hodí se pro každou příležitost.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového mléka, koupelové pěny, krému na rucetělové a toaletní vody. K dostání je také krásná dárková sada.

IMPERIAL SILK |

►Decentní vůně pro skutečnou dámu

Vůně císařské hedvábí je určena pouze pro opravdové dámy. Sofistikovaná kompozice Seta Imperiale obsahuje citrusy, květiny a dřeviny, které společně tvoří dokonalou harmonii. Santalové dřevo, hebké pižmo, grapefruit a mandarinka jsou obohaceny dávkou čerstvých květin. Kultivovaná vůně s decentním dřevitým základem je skutečným skvostem, který by neměl chybět na Vašem toaletním stolku.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového mléka, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

IRIS GRAY |

►Elegantní a tajemná vůně na schůzku

Šedý iris představuje nesmírně krásnou vůni květin. Iris Grigio zachycuje plnou vůni okvětních lístků kosatce, stejně tak kůru dřevin a peprné tóny kdesi v dálce. Vůně určená pouze pro dámu, která má styl a velmi vybraný vkus.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové a toaletní vody.

JASMINE & BLACKCURRANT |

►Klidná ovocně-květinová vůně

Romantická vůně Gelsomino e Cassis Vás vtáhne přímo do snového světa. Půvabné propojení opojných tónů černého rybízu a smyslného jasmínu podtrhne Vaši ženskost. Vůně je vhodná pro denní nošení, ale i na romantickou schůzku ve dvou.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

JASMINE |

►Smyslná a výrazná vůně jasmínových kvítků

Jasmín – italsky Gelsomino vůním kraluje od pradávna a na světě existuje mnoho jeho druhů a kompozic. Tento od Frais Monde je velmi ženský, romantický a návykový. Jeho vůně je lehce sladká, pudrová a smyslná.

Tuto vůní koupíte také v podobě koupelové pěny, krému na ruce, tělového mléka, tělové a toaletní vody. K dostání je také krásná dárková sada.

LEAVES |

►Nádherná uklidňující vůně

Vůně Foglie Vám poskytne pocit dokonalé relaxace. Jemně nasládlá vůně zelených listů navozuje dokonalou harmonii. Dokonalý koktejl listů, dřevin a květin si zamilujete.

Tuto vůní koupíte také v podobě koupelové pěny, parfémovaného krému, tělového krému,  tělové a toaletní vody.

LILY OF THE VALLEY |♀ BESTSELLER

►Jiskřivá vůně konvalinek

Konvalinka – Mughetto – je něžná kráska, ale ve světě vůní si vydobyla své výsadní postavení. Je svěží, podmanivá, sebevědomá a výrazná. Do okolí dává jasný signál – vím, že jsem krásná.

Tuto vůní koupíte také v podobě koupelové pěny, krému na ruce, tělového mléka, tělové a toaletní vody. K dostání je také krásná dárková sada.

MAGNOLIA PETAL |

►Smyslná vůně plná okvětních lístků magnólie

Jen těžko byste našli něžnější vůni – lehce sladkou, decentní a ženskou. Vyzkoušejte romantický koktejl Petali di Magnolia plný květin na vlastní kůži, jistě nebudete zklamaní.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

MALLOW & HAWTHORN BERRIES |♀ BESTSELLER

►Pohádkově krásná květinová vůně

Vůně slézového květu s bobulemi hlohu – něžná náruč květin plná omamných tónů slézových květů, která se krásně pojí s trpkými bobulemi hlohu. Nádherná a originální kombinace Vás zahalí do křehké a překvapivě půvabné vůně, kterou v Itálii pojmenovali Malva e Bacche di Biancospino.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

MANGO BARK |

►Relaxační ovocně-dřevitá vůně

Mango Bark je velmi krásná a elegantní vůně. Ovocně-dřevitá kompozice v sobě skrývá jiskru, která Vám dodá energii na celý den. Je plná světla, optimismu a naděje. Klidná vůně kůry a dřevin Corteccia di Mango se mísí s hravými citrusy a vytváří nádhernou kompozici, která Vám přinese potěšení pokaždé, když se rozhodnete do ní zahalit.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, sprchového gelu, tělové a toaletní vody.

MEDITERRANEAN AMBER |

►Jemná vůně pro chvíle klidu a meditace

Dopřejte si nádhernou lehce sladkou vůni středomořské ambry. Zasněná vůně dálek Ambra Mediterranea Vaše myšlenky odvane do kouzelných krajin Středomoří. Lehký dotek ambry dává vůni decentní dávku hřejivé smyslnosti, která Vás bude provázet po celý den.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

MULBERRY SILK |♀ BESTSELLER

►Něžná květinová vůně s dotekem citrusů

Vůně morušového hedvábí v sobě nese jiskřivé citrusové akcenty a teplé tóny koření. Základ vůně Seta di Gelso tvoří decentní dávka vanilky, mandle a také pačuli. V srdci vůně najdeme kůru citrusových plodů a hebké tóny bílé růže. Vůně je velmi jemná, něžná a přináší své nositelce pocit lehkosti. Ideální vůně pro romantickou schůzku.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového mléka, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

MUSCHIO BIANCO 87 WHITE MUSK | ♀ BESTSELLER

►Vůně čistoty a bezpečí

Bílý mošus je nejčistší vůní v portfoliu jihoitalské značky Frais Monde. Mošus bývá nepostradatelnou součástí mnoha vůní. V této ale přichází v čisté podobě – bílý, nevinný, krásný a smyslný mošus. Dodá vám pocit naprosté čistoty a jemnosti. Vůně Muschio Bianco je natolik decentní, že ji můžete použít i před spaním. Vhodná je ale pro každý okamžik vašeho života. Dopřejte si něžné tóny bílého pižma.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, tělového mléka, koupelové pěnytělové a toaletní vody.

MUSK & MULBERRY |

►Velmi elegantní hedvábně jemná vůně

Jemná a svěží vůně Muschio e Gelso je ideální pro osvěžení během letních měsíců. Hladivé tóny bílého mošusu jsou v kombinaci s jiskřivou moruší naprosto neodolatelné. Jemně ovocná a decentní vůně je vhodná pro každodenní nošení.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

OCEAN |

►Zasněná vůně modravých dálek

Zhluboka se nadechněte před skokem do opojné vůně hlubokého oceánu. Elegantní vůně Oceano je zkomponována z ušlechtilých esencí – dřevité tóny se misí se svěžím vánkem oceánu a vytváří nesmírně hebkou a příjemnou skladbu. Tato relaxační vůně je vhodná pro jakoukoliv denní dobu a je unisexová.

ORIENTAL CASSIS |

►Peprná orientální vůně

Smyslná vůně Oriental Cassis je plná šťavnatých tónů černého rybízu, šedé ambry a peprných dřevin. Tato orientální vůně je vhodná pro slavnostní příležitosti, kdy chcete svou eleganci a smyslnost rozvinout naplno.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

PERLA NERA |

►Tajemná mošusová vůně

Pudrová vůně Perla Nera je velmi elegantní společnicí pro každý den. Hodí se pro každou dámu, která chce akcentovat svůj přirozený půvab, ale nechce jej vykřičet do světa. Černá perla mluví tiše – velká dávka originality se jí ale nedá upřít. Nechte se okouzlit vábivým koktejlem květin, mošusu a elegance.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

POMEGRANATE FLOWERS |NOVINKA

►Šťavnatá vůně květů granátového jablka

Hladivá a něžná vůně Melograno Vám dodá pocit klidu a harmonie. Konejšivá vůně květů granátového jablka působí velmi relaxačně. Ovocně-květinová vůně se hodí pro každou příležitost.

Tuto vůní koupíte také v podobě krému na ruce, tělového mléka, koupelové pěny, tělové a toaletní vody. K dostání je také krásná dárková sada.

RED ROSE | ♀ BESTSELLER

►Intenzivní květinová vůně rudých růží

Dámská vůně Rosa Rossa je svou kompozicí doslova fascinující. Přesvědčivá květinová vůně v sobě nese něco opravdu výjimečného. Intenzivní vůně rudých okvětních lístků růže se pojí s čistotou bavlny. Nositelce dodá tato vůně pocit smyslnosti – není však těžká ani obtěžující. Naopak zahalí Vás obláčkem květinové svěžesti.

Tuto vůní koupíte také v podobě krému na ruce, tělového mléka, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

SANDALWOOD |

►Čistá dřevitá vůně

Nekompromisní vůně santalového dřeva je častou složkou vonných kompozic s orientálním nádechem. Tato ale přichází v opravdu čisté a nesladké podobě. Pokud je pro Vás vůně Sandalo až příliš dřevitá, smíchejte ji s trochou vanilkového oleje Vaniglia, který ji dodá milou dávku sladkosti.

SEA BREEZE |

►Lehce sladká akvatická vůně

Vůně Macchia Marina je plná sladkých emocí – působí konejšivě jako svěží mořský vánek.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SEASPRAY LEMON & MIMOSA | ♀ BESTSELLER

►Inspirující vůně pro dny plné slunce

Vůně Mare, Limone e Mimosa dodává tělu svěžest a nádhernou vůni mořského vánku, citrusů a mimózy.
Neodolatelná vůně je plná intenzivních tónů. Osvěžující koktejl citrusů je obohacen o mimózu, která usměrňuje vůni. Nádherná letní kompozice Vás zahalí do svěžích tónů mořského vánku ve spojení s energizujícími citrusy a květinami.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

SEASPRAY, ORANGE & BERRIES | ♀ BESTSELLER

►Fascinující vůně Středomoří

Vůně Mare, Arancia e Bacche dodává tělu svěžest a nádhernou vůni mořského vánku, pomerančů a bobulí. Ideální pro použití po osprchování. Překvapivě krásná vůně je jako něžná náruč hřejivých tónů. Pozvolna se mísí se šťavnatými a svěžími tóny pomeranče, mořským vánkem a s trpkými bobulemi. Kdesi v dálce můžete cítit i příjemnou vůni dřevin. Nechte se okouzlit nádhernou kompozicí letních tónů.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

SPA FRUIT APRICOT & WHITE MUSK |

►Něžná vůně pro krásnou náladu

Něžná meruňka si pohrává s pudrovými tóny bílého mošusu – vzniká jemná ovocná kompozice, která se zalíbí všem snílkům. Vůně Crema di Albicocca e Muschio Bianco Vám dodá dobrou náladu a optimismus.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SPA FRUIT COTTON FLOWER & ORANGE |

►Energizující citrusová vůně

Osvěžující esenci pomerančů usměrňuje hedvábně jemný květ bavlníku a dodává vůni uklidňující nádech. Fiori di Cotone e Arancia je ideální vůně pro okamžiky, kdy potřebujete zvednout náladu a získat energii.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SPA FRUIT GREEN APPLE & AMBER |

►Zelená a čistá vůně čerstvých jablíček

Zářivá vůně Mela Verde e Ambra se otevírá tóny zelených jablek. Na šťavnatý začátek navazují tóny hřejivé ambry, které dodávají vůni dávku smyslnosti. Probuďte svoje tělo i mysl s touto unisexovou vůní.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SPA FRUIT LITCHI & CHAMPACA | ♀ BESTSELLER

►Jedinečná vůně plná exotiky

Něžně sladká, smyslná a exotická – taková je vůně Litchi e Champaca. Vůně čínského ovoce liči si pohrává s květy čampaky – tedy michélie malajské. Tahle unikátní kombinace uchvátila už mnoho vybíravých nosíků. Vůně je vhodná zejména pro dny plné sluníčka.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SPA FRUIT ORANGE & CHILLI LEAVES |

►Citrusová vůně plná jiskřivé energie

Vůně prosluněných pomerančů je okořeněná o pikantní lístky chilli. Neodolatelná vůně Crema di Arancia e Foglie di Peperoncino Vám dodá jiskru a energii na celý den.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SPA FRUIT PEACH & WHITE MUSK |

►Něžná a gurmánská vůně

Vábivé tóny broskve a bílého pižma vytváří velmi něžnou harmonii. Chutná broskev se koupe v bílém mošusu a okouzlí nejednu něžnou duši – Crema di Pesca e Muchio Bianco Vás zahalí do obláčku nevinnosti.

SPA FRUIT PLUM & BAMBOO |

►Opojná koňaková vůně pro smyslné ženy

Opojná švestka v propojení s bambusem dostane milovníky lehce orientálních vůní. Crema di Prugna e Bamboo je vyzývavá, smyslná a hříšná jako koktejl, který Vás po prvním doušku učiní závislým.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SPA FRUIT RHUBARB FLOWER |

►Kouzelná kořenitá vůně

Překrásná vůně Fiori di Rabarbaro Vás donutí stále přičichávat k zápěstí a tázat se, co že to tak krásně voní. Květy rebarbory s dávkou peprného koření a kůry tvoří hlavní složky této vůně. Květinově dřevitá vůně Vám dodá pocit smyslnosti a ženskosti.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

SULTAN FLOWERS |

►Něžná orientální vůně

Květinově orientální vůně Sultan Flowers je nesmírně něžná a delikátní. Nečekejte těžkou vůni exotického paláce, ale spíše hebkou pudrovou vůni květinového koutku, kde nevinně kvete arabský jasmín. Pojí se s tuberózou, fazolí tonka a vanilkou. Je to krásná a konejšivá, zasněná a nesmírně chutná vůně – každý den si můžete dopřát hebký obláček, který vykouzlí úsměv na rtech.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

TURKISH DELIGHT | ♀ BESTSELLER

►Unikátní gurmánská vůně

Okuste vůní tureckého dezertu Rosa Loukoum – něžně sladká vůně neskrývá inspiraci na pultech plných orientálních sladkostí. Růžová voda a cukr vytváří nesmírně něžnou harmonii a většinou voní i těm, kteří tvrdí, že sladké vůně nemají rádi.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

VANILLA & WHITE MUSK |

►Pudrová vůně pro chvíle pohody

Vůně Vaniglia e Muschio Bianco dodává tělu svěžest a nádhernou vůni vanilky a bílého mošusu. Pudrová a něžná vůně Vás zahalí do obláčku nevinnosti. Lehká vůně kombinuje ty nejjemnější vonné složky. Sladká vanilka se stává ve spojení s bílým mošusem delikatesou, kterou můžete bez obav použít i před spaním nebo během relaxace.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové a toaletní vody.

VANILLA | ♀ BESTSELLER

►Gurmánská vůně vanilkového lusku

Známá vůně rozkrojeného vanilkového lusku přináší spoustu vzpomínek – a mnoho z nich se pojí k nejrůznějším dobrotám. Sladká Vaniglia je to pravé pro zapřisáhlé zastánce vanilkové vůně.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

VENETIAN MUSK |

►Elegantní vůně plná pudrových tónů

Benátský mošus představuje nádhernou pudrovou vůni, která je obohacena o delikátní tóny koření kdesi v dálce. Muschio Veneziano je delikatesou pro náročné zákazníky.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

VETIVER |

►Čistá jiskřivá vůně

Vetiver potěší všechny milovníky svěžích vůní – je velmi častou složkou nejpopulárnějších parfémů pro muže i ženy. Jeho vůně připomíná osvěžující verbenu, citrónovou trávu a kůru limetky. Je velmi příjemná a energizující. Vůně vetiveru bývá charakterizována jako hluboká, nasládle dřevitá, kouřová, zemitá a hebká jako balzám.

WHITE CEDAR & MUSK |

►Půvabná a svěží vůně

Cedro Bianco e Muschio – tedy spojení bílého cedru a nevinného mošusu představuje jednu z nejjemnějších a nejčistších vůní v portfoliu značky Frais Monde. Něžná jako pleť miminka, čistá jako čerstvě vyprané prádlo, roztomilá jako první jarní kvítky – budete ji milovat.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové a toaletní vody.

WHITE LAUREL & FIG |

►Něžná zelená vůně

Alloro Bianco e Fico dodává tělu svěžest a nádhernou vůni bílého vavřínu a fíku. Kouzelná vůně naplní touhy každého milovníka decentních zelených vůní. Bílý vavřín a slaďoučký fík si spolu báječně rozumí a navodí ve Vás pocit dokonalé relaxace. Objevte tuhle půvabnou vůni jižních dálek.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělové vody.

WHITE MUSK & GRAPEFRUIT | ♀ BESTSELLER

►Pudrová svěží vůně

Muschio Bianco e Pompelmo  je velmi osvěžující vůně zjemněná díky dávce něžného bílého mošusu. Tato vůně plná energizujících grapefruitů Vám dodá energii do každého okamžiku. Hodí se zejména pro letní období.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

WHITE MUSK & MANDARIN ORANGE |

►Delikátní citrusová vůně

Vůně Muschio Bianco e Mandarino dodává tělu svěžest a nádhernou vůni bílého mošusu a mandarinky.
Jemná vůně je vhodná pro každodenní používání. Je dokonce tak jemná, že ji lze použít i před spaním. Optimistická mandarinka ve spojení s něžným pudrovým mošusem tvoří velmi delikátní kombinaci.

Tuto vůní koupíte také v podobě toaletní vody.

ZEPHIROS | BESTSELLER

►Delikátní dřevitá vůně

Zephiros je starověké řecké jméno pro západní vánek. Jemná květinová vůně navozuje pocit pohody a relaxace, stejně jako vánek plný příjemných vůní. Základ jedinečné vůně Zephiros tvoří dřevo s nádechem vetiveru a pižmo v srdci vůně – lehká ambra ve spojení s vanilkou, květy pomeranče a osmanthu. Ideální vůně pro všechny snílky a hledače krásy.

Tuto vůní koupíte také v podobě tělového krému, koupelové pěny, tělové a toaletní vody.

K dostání jsou také DÁRKOVÉ KAZETY Frais Monde, které jsou nádherným dárkem pro každou ženu.

Koupit na Elnino.cz


Recenze

 1. Monika Zdanovcová

  Dobrý den, mohli byste mi, prosím, zaslat vzorky parfémovaných olejů? Děkuji za odpověď. Zdanovcová

  • Michaela

   Dobrý den paní Zdanovcová, vzorky parfémovaných olejů by měly být přibližně během 14 dnů k zakoupení na webových stránkách https://www.parfemy-elnino.cz/ v sekci ,,Vzorky“. Přejeme krásný den!

 2. Alice

  dobrý den,mám od Frais Monde těl.olej muschio bianco+parfémek stejý název,ale nemůžu je na vašich stránkách najít,díky Alice

 3. Anna Koleňáková

  Dobrý den,prosím,je možno poslat vzorky parfémových olejů?
  Děkuji za odpověď Anna Koleňáková

  • Michaela

   Dobrý den paní Koleňáková, těší nás Váš zájem. Vzorky parfémovaných olejů jsou k zakoupení na webových stránkách Elnino.cz: https://www.parfemy-elnino.cz/vzorky/frais-monde Přejeme krásný den!

 4. Lenka Čermáková

  Dobrý den, zaujala mě nabídka vašich parfemovaných olejů, ale vzhledem k tomu, že mám alergii na některé vůně (ne reakce kůže, ale bolesti hlavy), nerisknu si koupit na slevo. Na vašem e-shopu jsem však nenašla vzorky parf.olejů s vůní konvalinka, jasmín a mošus, které mě nejvíce zaujaly.
  Dále by mne prosím zajímal rozdíl ve výdrži vůně – parf.oleje vs. toaletní voda?
  Děkuji za odpověď.

  • Astrid Hudečková

   Dobrý den, Lenko,
   děkujeme za Váš zájem – parfémované olejíčky jsou hypoalergenické – tj. prošly testem kožní snášenlivosti ve specializované laboratoři.
   Neobsahuji škodlivé PEG, parabeny, ani alkohol, takže oproti klasickým toaletním vodám jsou mnohem jemnější.
   Může se ale stát, že pleť je alergická i na konkrétní vonnou složku – např. bergamot.
   Doporučujeme Vám, abyste zkusila nejprve zakoupit vzoreček a na zápěstí provedla test. Pokud vše proběhne v pořádku, můžete se pustit bez obav do nakupování.
   Co se týká bolestí hlavy – to je velmi subjektivní – zkuste jemnější vůně jako např. White Musk, ten je velmi decentní a uklidňující.
   Veškeré produkty Frais Monde najdete na e-shopu http://www.parfemy-elnino.cz, kam stále nové vzorečky doplňujeme.

   Co se týká výdrže vůně – souvisí také s teplotou okolního prostředí – nicméně olejíčky mají díky své olejové bázi dlouhotrvající vůni.

   Přejeme Vám krásný den.

 5. Jana

  Dobrý den měla bych zájem o bílý mošus a bergamot, ale bohužel se nikde nedá už sehnat. Chtěla jsem se zeptat zda bude opět zařazen do prodeje. Děkuji

 6. Renáta

  Dobrý den, zakoupila jsem si olejíček v kuličce Zephiros a jsem nadšená. Je tato vůně i v toaletní vodě? Děkuji za odpověď a přeji hezký den
  Renáta

  • Astrid Hudečková

   Milá paní Renáto,
   děkujeme za Váš zájem – máme pro Vás potěšující zprávu.
   Do 14 dnů (cca od 21. 6. 2016) by měla být toaletní voda Zephiros v nabídce e-shopu Elnino.cz.
   Nejdete ji v sekci toaletních vod Frais Monde:
   https://www.parfemy-elnino.cz/toaletni-voda/frais-monde
   Přejeme Vám krásný den!

 7. Jarmila

  Dobrý den,
  parfémový olej mošus- je možné si někde v Praze vyzkoušet vůně?
  Zde vidím, že máte nabídku na tyto parfémy přeškrtnutou, bude k mání a v jaké ceně prosím?
  Moc děkuji za odpověď
  Jarmila

  • Astrid Hudečková

   Dobrý den, paní Jarmilo,
   parfémované oleje Frais Monde jsou k dostání na obou našich pražských prodejnách Elnino.cz.
   Kontakty na ně najdete v tomto odkazu.

   Přejeme krásný den! 🙂

 8. Zuzana

  Dobrý den,
  kupovala jsem u Vás parfémový olej bílý mošus a koukala jsem, že již není v nabídce. To se již nebude prodávat? Děkuji za odpověď.

  • Astrid Hudečková

   Dobrý den, paní Zuzano,
   zboží by mělo z Itálie dorazit na konci srpna – a White Musk se určitě stále vyrábí, protože je to nejoblíbenější vůně v sortimentu Frais Monde 😉

   Přejeme Vám krásný den!

 9. Renáta

  Dobrý den,zakoupila jsem si parfémovanou vodu White Musk a nevím, zda jsem neudělala chybu a měla spíše koupit toaletní vodu. Je mezi nimi nějaký zásadní rozdíl? Např. v použití apod? Děkuji za odpověď. Renáta

  • Astrid Hudečková

   Dobrý den, milá Renáto,
   parfémovaná voda oproti toaletní neobsahuje alkohol, takže je vhodnější pro použití na celé tělo. Krásně osvěží po koupeli a nevysušuje pleť.
   Ideální je propojit použití obou produktů – přičemž toaletní vodu můžete použít klasickým způsobem k provonění oděvu a na zápěstí a další pulzující místa.

   Přejeme Vám krásný den plný vůní! 🙂

 10. Lucie

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, kde bych mohla sehnat White Musk Oil a Mango Bark Oil, nemohu je nikde sehnat na internetových stránkách,děkuji Lucie

  • Astrid Hudečková

   Milá Lucie,
   děkujeme za Váš zájem, bohužel tyto dva produkty jsou momentálně vyprodané.
   U Mango Bark máme navíc informace, že nebude dále v nabídce.

   Přejeme Vám hezký den.

 11. Nikola

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda bude někdy v budoucnu v nabídce vůně Wild musk (divoký mošus). Olejíčky už nejsou nikde k sehnání a toaletní voda jakbysmet. Vyrábí se ještě vůbec nebo byla výroba ukončena? Na této vůni je závislá celá má rodina a byla bych velice zklamaná, kdyby se už nikdy nevrátila na trh.
  Děkuji za odpověď

  • Frais Monde

   Dobrý den, milá Nikolo,
   je nám to moc líto, ale vůně Wild Musk už se nevyrábí. Jelikož máme olejíčků mnoho, určitě Vás potěší jiná vůně od Frais Monde.
   Brzy budou skladem odstřiky, tak můžete vyzkoušet třeba Venetian Musk, White Musk nebo Leaves – to jsou také moc krásné, hebké a uklidňující vůně 😉

   Přejeme Vám krásný den!

 12. Ivana

  Dobrý den, nikde se momentálně nedá sehnat olejíček od Frais Monde Muschio Bianco87. Chci se zeptat, zda se tento olejíček dále vyrábí a tudíž bude možno se jej u vás (po naskladnění)opět koupit. Děkuji za odpověď.

  • Frais Monde

   Dobrý den, milá Ivano,
   s velkou radostí hlásíme, že olejíček White Musk je opět skladem.
   Najdete jej v tomto linku: http://bit.ly/2suCQ7c

   Přejeme Vám krásný den! 🙂

 13. Kamila

  Dobrý den, prosím Vás daly by se sehnat i jiné vzorky třeba krému? Děkuji předem za odpověď. Krásný den. K.

  • Frais Monde

   Dobrý den, milá Kamilo,
   vzorky krémů máme k dispozici pouze v rámci speciálních promo akcí.
   Momentálně není možné objednat si je přes e-shop Elnino.cz.
   Děkujeme za pochopení.

 14. Nikola

  Dobrý den, moc by mě zajímalo zda-li bude ještě v nabídce parfémový olej a toaletní voda Venetian musk nebo je výroba ukončena?

 15. Dana Daňková

  Dobrý den, úplně náhodou jsem si koupila parfémovaný olejíček Fiori di Albozia a úplně jsem se do něj zamilovala. Chtěla jsem zkusit i další olejíčky a naslepo jsem zkusila objednat Imperial Silk (které má pro mě bohužel nějakou složku, která mi přjde spíš pánská a i když se mi moc líbí, není to úplně ono) a Amber Gris (a ta je pro mě zase trochu moc orientální). Ale i tak mě ty olejíčky moc baví a hrozně ráda bych ještě nějaký vyzkoušela…pořád hnedám ten úplně nej pro mě. Nicméně nechce se mi již utrácet tolik peněz naslepo. Nebude zase možnost zakoupit si pouze vzorky?
  Předem moc děkuji za odpověď a přeji krásné provoněné dny,
  Dana

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist