Frais Monde Termální voda

Sirná termální voda z Repole je výjimečná. Svým složením je dokonalá pro použití v péči o pleť. Obsahuje síru, která je velmi důležitým prvkem pro celé naše tělo. Pokožka je tvořena dvěma základními proteiny – keratinem a melaninem, které přirozeně obsahují velké množství síry. Ta působí protizánětlivě a stimuluje obranný systém.
Termální voda z Repole má hladinu síry 6,2, takže je ideální pro využití v dermatologii a kosmetických přípravcích. Složení termální vody je natolik ideální, že není třeba ji jakkoliv ředit a upravovat – Frais Monde vám přináší termální vodu v takové podobě, jak ji připravila sama příroda. Bez úprav, přísad, chemikálií a škodlivých plynů.

Termální sirná voda z Repole je dokonalým zdrojem energie, pramenícím v tichém údolí řeky Neto. Traduje se, že tento pramen existuje už 3 000 let. Získává se z hlubiny 200 metrů sofistikovaným způsobem, aby voda nebyla nijak kontaminována. Teplota vody je 32 °C.

Termální voda dokáže při kontaktu s pokožkou rozpoznat její problém. Termální minerální soli aktivují pokožku maximálně efektivním způsobem. Tyto soli obsahují všechnu energii minerálního pramene a v mnoha litrech vody je jich pouze několik gramů.

Keratinové částečky, které vytvářejí pokožku, jsou propojeny dvěma atomy síry. Pokud se jejich pouto poruší, může být obnoveno právě za pomoci sirné vody. Pokud je pokožka suchá, má nedostatek těchto spojení. Naopak mastná pokožka má většinou jejich nadbytek. Termální voda z Repole dokáže inteligentně harmonizovat jakýkoliv typ pleti.


Unikátní kompozice termální vody:

Sulfáty a sulfidy: čistí a normalizují pleť.

Sodík: vyživuje pokožku, antiedematický (podporuje vstřebávání tekutin).

Draslík: reguluje.

Hořčík: podporuje regenerační buněčné procesy.

Vápník: chrání tkáně.

Železo: okysličuje buňky.

Uhličitany: odstraňují volné radikály a vyhlazují pokožku.

Křemičitany: regenerují tkáně.

Chlorid: detoxikuje a dezinfikuje.


CERTIFIKACE

Chemická analýza | Univerzita Pavia

Analýza poukazuje na využití sirné vody v dermatologii a kosmetice.

Dermatologická klinika při univerzitě Tor Vergata v Římě

Tato univerzita studovala a certifikovala terapeutické účinky termální sirné vody z Repole a testovala ji na lidech s dermatologickými problémy.

Oficiální dekret | Italská vláda – Ministerstvo zdravotnictví

(4003 – 6. 6. 2011)

Oficiální vědecké uznání terapeutických vlastností vody pro léčbu dermatologických onemocnění.

Koupit na Elnino.cz

TOPlist