Frais Monde Péče o pleť Acqua

Poznejte unikátní péči o pleť a tělo Acqua s rostlinnými výtažky, ochranným faktorem SPF 10, bez parabenů, niklu a syntetických PEG konzervantů. Produkty obsahují vzácnou termální sirnou vodu z Repole. Acqua krém má unikátní texturu, která se během kontaktu s pokožkou mění na jemný gel, jenž proniká až do její hloubky.
Vyberte si ideální Acqua krém pro svůj typ pleti – vyživující Moisture pro suchou a normální pleť, čisticí Purify pro mastnou a smíšenou pleť, zklidňující Soothing pro zarudlou a podrážděnou pleť nebo vyživující Nourishing pro suchou a poškozenou pleť a také krém s výtažky aloe vera pro dokonalou hydrataci a osvěžení.

Obsahuje: termální sirnou vodu, výtažky ze slézu, vrbovky, ječmene, černého bezu, kyselinu hyaluronovou, mastné kyseliny, peptidy, arganový olej, máslo karité, vitaminy E a A.

Nabízíme tyto produkty:

  • Čistící denní krém na mastnou pleť SPF 10  s BIO extrakty z vrbovky a přírodními fytosteroly redukuje tvorbu séba (kožního mazu). Obsahuje také arganový olej, výtažky z palmy Serenoy a indického sezamu. Je ideální pro smíšenou a mastnou pleť, kterou dokáže dokonale zharmonizovat. Má velice jemnou, ovocně-květinovou vůni.
  • Hydratační denní krém na suchou pleť SPF 10 s BIO extrakty ze slézu a s kyselinou hyaluronovou napomůže hydratovat pleť až o 23 % během 5 minut.** Krém má nádhernou, vodově svěží vůni.
  • Výživný denní krém na suchou pleť SPF 10 s BIO extrakty z pelyňku, s arganovým olejem, máslem karité, vitaminy E a A. Dokonale pokožku vyživí a obnoví hydrolipidový film. Voní velmi jemně po listech a rostlinách.
  • Uklidňující denní krém na citlivou pleť SPF 10 proti zarudnutí s BIO extrakty z černého bezu a ječmene, s kyselinami, peptidy, mokřadkovým olejem a bambuckým máslem. Má překrásnou, velmi jemnou květinovou vůni.
Koupit na Elnino.cz

TOPlist