Hodnoty společnosti a filozofie ISMEG

Rodinná tradice, vášeň pro výzkum a láska k přírodě

frais_monde_italy_laboratory_vyvoj

Toto jsou základní kameny filozofie společnosti, které už dlouhá léta formují její historii. Neustálé zkoumání přírodních složek a hledání řešení posouvá společnost Ismeg k inovacím.

Láska k přírodě vždy vedla Ismeg k používání původních zdrojů a respektování prostředí a člověka, podpoře ekologického pěstování – bez využití GMO plodin.

FRAIS MONDE – to je značka výjimečné italské kosmetiky s dlouholetou rodinnou tradicí. Na trh přináší luxusní termální kosmetiku, přírodní dekorativní kosmetiku pečující o pleť a nádherné vůně.

FRAIS MONDE – respektuje přírodu a zdraví, své výrobky netestuje na zvířatech a vyhýbá se používání GMO plodin.

FRAIS MONDE – je unikátní díky využívání termální sirné vody, která má blahodárné účinky na všechny typy pleti. Termální voda má unikátní složení, které je dokonalým dílem přírody.

FRAIS MONDE – termální léčivá kosmetika, která díky své kvalitě získala hned několik certifikací, včetně certifikátu Ministerstva zdravotnictví v Itálii, které uznalo léčebné vlastnosti termální vody z Repole a potvrdilo možnost jejího využití v dermatologii a kosmetice.

FRAIS MONDE – obdivuje zdraví, krásu a přirozenost, proto své produkty komponuje z darů přírody: termální vody, minerálních solí, přírodních extraktů a olejů, termálního jílu a vůní.

TOPlist