Certifikovaná přírodní kosmetika

Certifikovaná přírodní kosmetika z Itálie – síla přírody v pečující pleťové a dekorativní kosmetice

Abychom mohli považovat kosmetiku opravdu za přírodní, je bezpodmínečné, aby její produkce proběhla v souladu s dodržením konkrétních pravidel a všechny použité suroviny byly schválené. Přísné testování prokazuje, že kosmetika opravdu odpovídá daným normám a předpisům. Po dosažení pozitivních výsledků testů probíhá certifikace a schválení produktů. Frais Monde na trh přináší 4 řady certifikované BIO kosmetikyHydro Bio Reserve, Pro Bio Age, Defense Skin Bio & dekorativní kosmetiku Biologico Termale.

Přírodní kosmetika Frais Monde vlastní ten nejvyšší certifikát – Certifikát Ministerstva zdravotnictví Itálie, cert. 4003, ze dne 6/6/2011.

Na mnoha výrobcích Frais Monde najdete tyto symboly od certifikační společnosti Bioagricert, které označují 100% přírodní BIO kosmetiku a certifikovanou přírodní kosmetiku.

certificates

„BIO-ORGANIC“ COSMETIC STANDARD

Tento standard požaduje, aby 95 % složek bylo „přírodních“ a „přírodního původu“. Celkové množství „přírodních“ složek by mělo být certifikováno jako organické podle normy Reg. CE 834/2007, NOP, JAS, IFOAM atd. Na základě odchylky, 5 % těchto „přírodních“ složek nemusí být certifikováno jako organické.

V případě, že všechny „přírodní“ složky nejsou k dispozici jako certifikované organické, procento organických složek použité ve výrobku, musí být jasně vyznačeno vedle loga a v žádném případě nesmí být nižší než 70 %.

natural_cosmetics_frais_monde

„NATURAL COSMETIC“ STANDARD

Tento standard požaduje,  aby 95 % složek bylo „přírodních“ a „přírodního původu“. Finální produkt by měl obsahovat povinné množství „přírodních“ složek, které se mění v závislosti na produktu.

Přírodní italskou kosmetiku Frais Monde koupíte v parfumerii Elnino.cz.

Koupit na Elnino.cz
TOPlist