Nevěsta k nakousnutí

misa_bartkova_frais_monde_make_up_svatebni_look

 

Červnové počasí si s námi pěkně pohrává – teplé sluneční paprsky nám dopřávají iluzi léta a hned vzápětí překvapuje silný déšť. Právě na konci jara tohle nepředpovídatelné počasí nejvíce trápí nevěsty.

Ty mají plné ruce práce a hlavu naplněnou starostmi, jak celou tu sváteční událost naplánovat bez jediné chybičky. Jednoduché to není a my můžeme poradit jediné – zhluboka se nadechnout, podívat se na svého vyvoleného a v klidu si zopakovat, že déšť, ani bouřka na opravdovou lásku nestačí.

My jsme pro všechny natěšené nevěsty připravili šťavnatý look, který dovolí zazářit a podtrhne výjimečnost onoho dne s velkým „D“.

Nevěsta vstává ve svatební den velmi brzy a většinou se až do noci nemá šanci zastavit, proto je důležité, aby byl make-up téměř „bezúdržbový“ a stále krásný.

Modelku pro tento romantický look nám dělala krásná tanečnice Míša Bartková. Ta na líčení dorazila s lehounkým opálením. Její pleť jsme ošetřili hydratačním tonikem a krémem v BIO kvalitě Hydro Bio Reserve. Barevný odstín pleti jsme krásně sjednotili díky BIO kompaktnímu make-upu (odstín 3), oční okolí jsme prosvětlili za pomocí korektoru v BIO kvalitě (odstín 1). Míša má krásné zeleno-modré oči, proto jsme pro líčení očí vybrali kombinaci tří perleťových očních stínů – světle růžový (02) pod obočí, béžovo-hnědý (08) na víčko a bronzově-hnědý na zvýraznění očního oblouku (07). Na horní víčko jsme nanesli elegantní linku černou tužkou a zjemnili ji nádherným olivově zeleným stínem Thermal Mineralize (odstín 10). Voděodolná řasenka nesmí na svatbě chybět – nanesli jsme ji pro zvýraznění mandlového tvaru oka pouze na horní víčko.

Přirozeně krásný tvar obočí stačilo lehce zvýraznit světle hnědou tužkou a pročesat kartáčkem

Zdravou zář jsme tváři dodali díky kombinaci BIO tvářenky (odstín 02) a BIO bronzeru (02) a celý look ještě dokončili s úžasnou BIO rtěnkou – využili jsme módní trend „vystínovaných rtů“. Zkombinovali jsme malinově růžový odstín rtěnky (02) a zlatavý (03) lehce vklepali do středu rtů. Rty tak získaly na objemu.

Míše jsme blonďaté vlásky spletli do volného francouzského copánku a ozdobili čelenkou s růžovými kvítky. Tenhle look se bude hodit, pokud jste se inspirovali trendem svateb á hippies. Výhodou je, že nevěsta i ženich mohou působit velmi upraveně, ale zároveň se budou cítit uvolněně.

Věříme, že se Vám náš romantický look líbí a svůj svatební den si užijete, jak se patří. No a vy, kdo jste singl, nebo máte svatbu dávno za sebou – věřte, že tenhle look se krásně hodí na jakoukoliv schůzku ve dvou, na procházku, do kina… Míša nám prozradila, že ona se v něm cítila „prostě jako půvabná víla“. A to není vůbec špatný pocit! 😉

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist