Instagram soutěž startuje s lookem sofistikované Spencer!

spencer_look_frais_monde

Soutěž inspirovaná looky oblíbených postav ze seriálu Pretty Little Liars se právě rozběhla. My jsme jako první ze čtyř soutěžních looků vybrali Spencer Hastings – chytrou a přímočarou krásku, která nikdy nechodí kolem horké kaše.

Postavu Spencer dokonale ztvárňuje herečka Troian Bellisario – stejně bystrá jako seriálová postava.  Přestože je Troian ve skutečnosti o 11 let starší než Sasha Pieterse (představitelka Alison), díky svému mladistvému vzhledu zvládla dokonale ztvárnit roli studentky.

Spencer v seriálu vyniká nejen svým vzděláním a bystrostí, ale také vybraným módním stylem. Kousky v jejím šatníku jsou dokonale sladěné. Spencer často nosí vtipné košile, svetříky, rafinované vesty a jezdecké boty, což jsou základní kousky takzvaného „preppy stylu“ – tedy nadčasové módy věčných studentů. Herečka Troian přiznala, že kdyby si něco mohla odnést z natáčení, byly by to vysoké boty a saka, která Spencer během natáčení nosí (rozhovor s ní v angličtině si můžete poslechnou ZDE).

Co se týká make-upu, je Spence (tak jí oslovují kamarádky) velmi přirozená. Základem jejího looku je vždy perfektně sjednocená matná pleť. Lehké akcenty tvářenky, upravené obočí, precizně natočené řasy a lesk na rty stačí Spencer k tomu, aby zaujala okolí. V nejnovější sérii (sedmé) nosí i výraznější make-up s očními linkami.

Věděli jste, že původně se o roli Spencer ucházela Shay Mitchell, která hraje Emily Fields, a také Tammin Sursok, která hraje Jennu Marshall?

spencer_final

Co radí produktová manažerka Astrid? Vzhled Spencer je velmi svěží přesně podle pravidla „méně je více“. Líbí se mi, že Spencer klade důraz na dokonalou pleť, upravené obočí a řasy. To je společně s upravenými nehty naprostý základ elegance pro každou ženu. PS: S hnědýma očima a vlasy se ale vůbec nepoznávám! 😉

Jak zvládnete vytvořit look Spencer Vy? Těšíme se na Vaše příspěvky. Nezapomeňte, že soutěže se můžete zúčastnit na Instagramu s tagem #prolhanakraska. Vítězku tohoto looku vyhlásíme 8. 8. 2016 na Instagramu a Facebooku Frais Monde CZ!

První soutěžní týden končí 7. 8. 2016 ve 23:59.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist