Krásná lékárnice Jana Doleželová se stala tváří kosmetiky Frais Monde!

Jana Doleželová - tvář Frais Monde

Jana Doleželová – tvář Frais Monde

Miss ČR z r. 2004 a doktorka farmacie Jana Doleželová se stala v r. 2014 tváří termální kosmetiky a dekorativní kosmetiky značky Frais Monde pro Českou a Slovenskou republiku.

„Vybrali jsme si právě Janu Doleželovou, pro její nádherně svěží vzhled, jemnost, avšak také odbornost jí vlastní – profesi doktorky farmacie. Její tvář dokonale představuje a ztělesňuje značku Frais Monde,“ říká ředitel marketingu společnosti el nino parfum, s.r.o., výhradní distributor značky Frais Monde pro Českou republiku a Slovensko, pan Jan Čepelík.“

Práce s Janou Doleželovou na kampani pro značku Frais Monde byla velice příjemná. Modelka právě svojí přirozeností dodává kosmetice Frais Monde opravdovou svěžest a svým odborným pohledem i řešení pro ty, kdo jsou nuceni používat pouze hypoalergenní přípravky pro svoji pleť.

„Ve své profesi lékárnice se snažím být opravdu výjimečná, přinášet lidem pouze ty nejvhodnější produkty, a proto jsem si vybrala do svého portfolia i přírodní termální kosmetiku Frais Monde společně s dekorativní termální kosmetikou, která na našem trhu tolik chybí.

Do mé lékárny dochází denně několik žen, které hledají pro svoji citlivou pleť ten nejvhodnější přípravek. Použít klasické oční stíny, make-up či rtěnku si mohou těžko dovolit, jelikož jejich pleť často reaguje zarudnutím a alergickou reakcí. A proto je Frais Monde opravdu tím pravým řešením pro dámy i s tou nejcitlivější pletí. Přírodní termální kosmetiku a dekorativní kosmetiku Frais Monde proto s radostí vřele doporučuji,“ říká PharmDr. Jana Doleželová.

F8401mala

 

Trackbacky/pingbacky

  1. Pro děti» Naše novinky z dětské kosmetiky (i lékárny) | Mámou stylově - […] Pro svoje slečny se snažím vybírat produkty spíše na přírodní bázi. Tento šampón to splňuje na jedničku. Obsahuje derivát…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist