Krásky Jana Doleželová a Gabriela Franková v Palladiu

fm_event_web


Odpoledne s Janou Doleželovu, MISS 2014 Gabrielou Frankovou

a termální kosmetikou FRAIS MONDE

Jste příznivci zdravé, přírodní kosmetiky? Potěší Vás, když máte možnost osobně vidět některou ze známých celebrit? Rádi dostáváte dárky zdarma? To vše a mnohem více na Vás čeká dne 26. února 2015 od 14.00 hodin v obchodním centru Palladium v Praze 1.

Přímo v lékárně Palladium připravil distributor značky Frais Monde, el nino parfum, s.r.o., příjemné setkání dvou krásných žen – Jany Doleželové, tváře termální kosmetiky Frais Monde, a Gabriely Frankové.

Nemáte ve čtvrtek odpoledne čas? Nezoufejte, o jejich odpolední povídání nebudete ochuzeni. Kdo se ve čtvrtek do obchodního centra Palladium nemůže dostavit, celý rozhovor bude moci zhlédnout v jednom ze 4 vysílacích časů na TV Pohoda.

Nejdůležitějším hostem této akce bude sám majitel značky Frais Monde, Oreste Gualtieri, na kterého se obě dámy velmi těší. Využijí této jedinečné možnosti a důkladně jej vyzpovídají ohledně termální kosmetiky Frais Monde.

Máte i Vy nějaké otázky týkající se kosmetiky Frais Monde? Neváhejte a napište nám nebo přijďte osobně ve čtvrtek 26. 2. do Palladia. Máte se na co těšit!

6 Komentáře

 1. Kde se nachází v Palladiu lékárna, jaké patro??? Děkuji.

  odpovědět
 2. Mám zájem o tuto kosmetiku…

  odpovědět
  • Dobrý den paní Jirků, širokou nabídku kosmetiky Frais Monde naleznete zde: http://www.parfemy-elnino.cz/frais-monde Ať už máte zájem o kosmetiku, parfémované oleje, či toaletní vody, věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Přejeme hezký den!

   odpovědět
 3. Dobrý den, mě zajímá kde se tato kosmetika vyrábí. Jitka Jircová

  odpovědět
  • Dobrý den paní Jircová, kosmetika Frais Monde se vyrábí v Itálii. Jedna z hlavních složek kosmetiky, termální voda, pochází z oblasti Répole.

   odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist