Jak slaví Vánoce Jana Doleželová?

Poslední listopadovou nedělí slavnostně započal čas adventní a vánoční období je tak v plném proudu. Byli jsme zvědaví, jaký vztah má k Vánocům oblíbená tvář parfumerie el nino a přírodní kosmetiky Frais Monde Jana Doleželová. Exkluzivně pro Vás jsme zjistili, jaké vůně Jana preferuje a jak prožívá Vánoce.

DSC_1973

Na začátek se vás, Jano, zeptáme, jak jste se dostala ke spolupráci s parfumerií el nino?

Již před dvěma lety jsem spolupracovala s parfumerií el nino. Práce s ní byla natolik příjemná, že jsem neváhala v dalším pokračování.

Stala jste se tváří přírodní termální kosmetiky Frais Monde. Je vám tento druh kosmetiky nějakým způsobem blízký?

Do mé lékárny často přichází zákaznice, které mají problémy se svojí pletí. O tom, aby používaly běžně dostupnou dekorativní kosmetiku, make-upy nebo řasenky, si mohou pro svou citlivou pleť nechat pouze zdát. Právě dekorativní BIO kosmetika Frais Monde je určena i pro tu nejcitlivější pleť, volba této značky je opravdu ideální. Každý z výrobků Frais Monde obsahuje sirnou termální vodu, která působí blahodárně na naši pokožku a má i léčivé účinky. To se mi na této značce opravdu líbí.

Parfumerie el nino, s.r.o., nabízí široký výběr těch nejznámějších značek vůní. Máte i vy svůj oblíbený parfém?

Jelikož patřím mezi příznivce spíše výraznějších, lehce kořeněných vůní, bez váhání ráda sáhnu po vůni Hugo Boss Deep Red. Ta se mi snad nikdy neomrzí. Pro letní období volím svěží a lehké vůně, má oblíbená značka Kenzo mi tuto službu věrně vyplní. Aktuálně je však mým velkým favoritem vůně  Christian Dior Miss Dior Le Parfum, do které jsem se zamilovala.

V r. 2004 jste se stala Miss ČR. Vzpomenete si, jaký parfém jste tehdy používala?

Tak to vím naprosto přesně. Tehdy jsem měla vůni od Estée Lauder Intuition. Možná právě ona mi přinesla štěstí…

Mezi jaké ženy byste se, Jano, zařadila: mezi ženy, které bedlivě sledují nejnovější trendy ve světě vůní a ihned je musí mít ve své kabelce, nebo ty, které jsou věrné dlouhá léta jednomu parfému?

Já jistě patřím k té druhé skupině. Není pro mě důležitý vzhled flakónu ani krabičky. Důležitá je pro mě daná vůně. Pokud mě zaujme, nadchnu se pro ni a jsem schopná ji beze změny používat i řadu let.

Naše poslední otázka patří vánočnímu období. Jak ho prožíváte? Musíte mít s dostatečným předstihem doma vše připravené a vyzdobené, nebo nákupy dárků necháváte na poslední chvíli?

Samozřejmě mám adventní věnec a vánoční hvězdu, ale výzdobu spíš nechávám na poslední chvíli. Dárky však kupuji v průběhu celého podzimu. Když mě něco zaujme, koupím dárek předem, než abych pak hledala dárky „za pět minut dvanáct“. Vánoce trávím s rodinou a nejbližšími lidmi, je to pro mě vzácný čas klidu, kdy se zastaví pracovní shon a užívám si domova.

A jaké přání by Jana Doleželová popřála čtenářům?

Čtenářům přeji veselé Vánoce a šťastný vstup do dalšího roku. A aby Vánoce prožili v klidu a pokoji se svými nejbližšími.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist