Halloweenské looky jsou tu!

halloween_blog_looky

 

Halloween je tu a s ním i oslava všeho podivného a strašidelného. My jsme pro vás ale připravili dva looky, kterými na večírku své okolí spíše potěšíte!

Pro oba looky je podstatný kvalitní základ – tedy dokonale hydratovaná pleť, vhodný odstín make-upu, korektor a pudr, který nám nádherně zkompaktní naše „plátno“.

Living Doll_Astrid

První look, který jsme vytvořili, se jmenuje LIVING DOLL. Panenka z porcelánu, neživá a dokonalá – ideální volba pro něžné ženy, které chtějí vyzkoušet něco neobvyklého. Dokonale porcelánovou barvu jsme vytvořili s make-upem Thermal Mineralize (odstín 1). Tvářenku Make Up Termale (odstín 5) jsme nanesli na lícní kosti, ale i pod oči, tak vznikne opravdový „doll look“. Na tvářích jsme pomocí dvou odstínů tužek na oči vytvořili pihy – různě velké a tmavé. Na oči jsme použili nádherný růžovo béžový stín Thermal Mineralize (odstín 6) – růžový pigment do oblouku a béžový pod obočí a nad řasy. Oči jsme zvýraznili s pomocí černé tužky (odstín 1), kterou jsme lehce rozetřeli aplikátorem. Na spodní linku jsme tužkou dokreslili černé řasy – tak jsme vytvořili efekt umělých řas i bez jejich použití. Vnitřní koutek oka jsme prosvětlili BIO perleťovým stínem (odstín 1) a bílou tužku jsme nanesli také na vnitřní linku oka. Obočí jsme lehce zvýraznili světle a tmavě hnědou tužkou – pro dokonalý look jsme tu světlejší nanesli do vnitřní části a tmavší směrem ven. Rty jsme výrazně vykreslili konturovací tužkou (odstín 22) a vyplnili rtěnkou Make Up Termale (odstín 6). Tvar rtů jsme lehce přehnali tak, aby vypadal uměle – jako u panenek. Ani u tohoto looku byste ale neměli výrazně překračovat hranici rtů. To nevypadá hezky téměř nikdy.

Nakonec jsme pod oko nalepili glitrové srdíčko! Tak co říkáte? Líbí se vám tenhle něžný pudrový look?

Smart_Cat_Astrid

Pokud máte raději výraznější barvy a máte dostatek odvahy, bude se vám líbit druhý look, který jsme nazvali SMART CAT – bystrá mrštná kočka, která se stane dokonalou atrakcí každého večírku. Na pleť jsme nanesli make-up Thermal Mineralize (odstín 2), korektor a pudr. Na lícních kostech jsme vytvořili konturu pomocí BIO kompaktního pudru (odstín 2) a bronzeru Terra Cotta (odstín 3). Na oční víčka jsme nanesli bronzový stín Make Up Termale (odstín 1) a vytvořili okolo celého oka linku s pomocí černé tužky na oči. Vystínovali jsme linku pomocí šedo-stříbrného stínu (odstín 6) a pod obočí dodali jas pomocí béžového stínu Thermal Mineralize (odstín 6). Spodní i horní řasy jsme zvýraznili prodlužující řasenkou Mascara Black Intense – ta dokáže vytvořit po nanesení dvou vrstev efekt umělých řas. Obočí musí být pro tenhle look perfektně vytvarované – dodá celkovému dojmu ten správný šmrnc! Použijte tmavě hnědou tužku a nezapomeňte pořádně pročesat každý chloupek. Horní ret jsme vyplnili černou tužkou na oči a vytvořili s její pomocí i kočičí čumáček. Kolem něho jsme nakreslili výrazné černé tečky a fousky, které správné kočce nemohou chybět. Spodní ret jsme obtáhli červenou konturovací tužkou (odstín 26) a vyplnili hydratační rtěnkou (odstín 8). U tohoto looku jsme použili černou paruku a výrazné náušnice pro dokonalý styl.

Inspirovali jsme vás? Jak se vám povedlo vytvořit halloweenský look u vás doma? Budeme se těšit na vaše reakce a užijte si víkend plný zbloudilých duší!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist