Frais Monde na TV Pohoda

Palladium


V lékárně Palladium v Praze proběhlo příjemné odpoledne se značkou Frais Monde. Pokud jste nemohli dorazit, nevadí. Přiblížíme Vám ho v tomto krátkém ohlédnutí za touto povedenou akcí.

Ve čtvrtek se v lékárně sešlo hned několik známých tváří, aby si popovídaly o termální značkové kosmetice Frais Monde, jejímž oficiálním distributorem je od loňského roku společnost el nino parfum, s.r.o.

Tváří kosmetiky Frais Monde je krásná Jana Doleželová, doktorka farmacie, která k sobě do lékárenského prostředí v Palladiu pozvala Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou. Krásky hovořily o používání této blahodárné kosmetiky, svých osobních zkušenostech a tipech na dekorativní péči, ale především rozzářily svými úsměvy celou lékárnu.

Nejváženějším hostem této akce byl sám majitel termální značkové kosmetiky Frais Monde, pan Oreste Gualtieri, který s italským šarmem podrobně popisoval charakter značky Frais Monde, vznik a proces výroby kosmetiky, a hlavně blahodárné účinky, kterými se produkty pyšní. „Produktem No.1 stále je a bude termální voda z Répole. Můžete ji používat pro osvěžení pleti po náročném dni, zafixování make-upu, po usilovné fyzické námaze v posilovně apod. Termální voda obsahuje vysoký podíl síry, která je pro naši pleť tolik potřebná, a pravidelné používání této termální vody přináší viditelný efekt – a to i pro tu nejcitlivější pokožku,“ řekl p. Gualtieri.

Setkání krásných dívek a majitele značky Frais Monde bylo natolik zajímavé, že si je nenechala ujít ani TV Pohoda.

FullSizeRender

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist