Frais Monde na festivalu Office Night v Praze!

office_night_post


 

Frais Monde na festivalu Office Night v Praze!

Přijměte pozvání na výjimečnou akci, kterou pořádá vydavatelství Mladá fronta. Festival Office Night se koná již ve čtvrtek 15. října 2015.

Akce bude probíhat od 18 do 22 hodin v nových budovách Art a Gen na Praze 7. Můžete se těšit na skvělý program – vystoupí Vojta Dyk & BSide band, Debbi a Xavier Baumaxa. Těšit se můžete také na přednášky, workshopy, módní přehlídku či akrobatické vystoupení. V celém patře bude 27 prodejních stánků včetně Frais Monde. V našem stánku se můžete těšit na líčení s profesionální make-up artistkou a kosmetické poradenství. Nebudou chybět ani naše nejlepší parfémované oleje a skvělá pleťová kosmetika s obsahem termální sirné vody.

Vstup na akci je zdarma, pouze svou účast na vybrané přednášce je nutné předem objednat a uhradit 490 Kč. Seznam zajímavých přednášek najdete ZDE. Nebude chybět ani známý doktor Jan Hnízdil.

Mapku festivalu najdete ZDE.

Jak se na festival Office Night dostanu?

Do areálu Office Night můžete vstoupit z křižovatky ulic Jateční a U Garáží, druhý vstup naleznete z ulice Argentinská. Nejbližší metro je na lince C – Vltavská. Nejbližší tramvajové zastávky jsou Pražská tržnice a Tusarova. Pro Office Night není připraveno žádné speciální parkoviště. V prostorách parkoviště Holešovické tržnice je parkování v době festivalu omezeno. Můžete ale využít parkoviště před firmou Alza. Areál festivalu je bezbariérový.

Podívat se můžete také na oficiální stránky festivalu:

www.officenight.cz

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist