Degustace vůní – lahodná záležitost

degustace_vuni_frais_monde_uvodni

 

V pátek 15. 5. 2015 jsme se s Frais Monde účastnili degustace vůní, která proběhla v sídle společnosti el nino parfum, s.r.o., v Nové Pace. Akce měla opravdu sváteční charakter.

Začali jsme prohlídkou skladů, povídáním o logistice a celém tom koloběhu, kdy se parfém, krém nebo rtěnka dostávají od distributora až k zákazníkovi na toaletní stolek. Zatímco jsme procházeli vícepatrovou budovou, všude panoval pilný cvrkot – za průhlednými dveřmi kanceláří jsme pozorovali, jak celý ten byznys funguje. Prohlídka skladů potěšila zejména ty blogerky a redaktorky, které vůně sbírají – ty se podle vlastních slov cítily jako doma.

Kameraman a fotografové pilně zachycovali každičký okamžik a my jsme se pomalu přesouvali do moderní střešní zasedací místnosti, odkud bylo možné pozorovat nádhernou okolní krajinu. Dokonalé místo pro degustaci vůní. Krásné květinové kompozice zdobily velký konferenční stůl, na jehož konci seděla parfémová gurmánka a znalkyně paní Adéla Bartlová, v parfémovém světě známá jako Ada. Ta se brzy chopila slova a vzala nás na procházku světem parfémů, původních parfémových složek, klasických vůní a ikonických výrobků hlavních parfumérů. Byla to krásná zkušenost a všichni jsme napjatě poslouchali každé slovo a přičichávali k vůni kadidla, rozmarýnů, neobvyklého cibetu, vanilky a k mnoha dalším složkám.

Během obědové pauzy jsme na terase nachytali pár slunečních paprsků, obdivovali ten novopacký klid kolem, osvěžili se dobrotami. Následovala prezentace značky Frais Monde. Ta má v sortimentu více než 70 delikátních vůní. Astrid Hudečková, produktová manažerka značky, přinesla i ukázky toaletních vod a parfémovaných olejů. Mohli jsme přivonět ke sladké vanilce, šedé ambře, guavě s bavlnou nebo k nádhernému grepu s mošusem. Měli jsme možnost otestovat na vlastní kůži vlajkové kosmetické produkty značky Frais Monde – termální sirnou vodu, gelové krémy Acqua, dekorativní kosmetiku nebo bio pečující kosmetiku.

V odpoledních hodinách probíhala ještě speciální akce, kdy si každý návštěvník mohl namíchat vlastní parfém podle své fantazie.

Nakonec přišlo to nejzábavnější, chopili jsme se obřích verzí parfémů a vyrazili před objektiv. Doufám, že vás fotky pobaví. Nám všem, kteří jsme byli u toho, zůstane opravdu sladká vzpomínka na tenhle výjimečný den. Velké díky za to patří organizátorům akce, kterou zvládli do puntíku.

frais_monde_degustace

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOPlist